Η Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών & Δόμησης, την Τετάρτη 25.10.2023 κι ώρα 9:00 θα διεξάγει κλήρωση για την ανάδειξη των τεχνικών μελών (τακτικών και αναπληρωματικών υπαλλήλων) που θα μετάσχουν στην Προσωρινή επιτροπή του ανωτέρω έργου. Συγκεκριμένα θα γίνει:
α) κλήρωση για την ανάδειξη του προέδρου και του αναπληρωτή του (τουλάχιστον ο πρόεδρος δεν ορίζεται από υπαλλήλους της διευθύνουσας υπηρεσίας, άρθρο 170 του Ν. 4412/2016)
β) κλήρωση για την ανάδειξη δύο (2) τακτικών και δύο (2) αναπληρωματικών μελών της παραπάνω επιτροπής.